HAKKIMIZDA

1997 tarihinde kurulan şirketimiz İnşaat setörünün yüksek teknoloji uygulamalara olan ihtiyacını karşılamak için kurduğu günden itibaren kendi alanında yatırımlar yapmış ve yapmaktadır.
Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz, işçilikte ki yüksek kalitemiz, sürekli değişim ve gelişim motivasyonumuz ve süresine bakmaksızın servis garantimiz siz değerli müşterilerimizin tercih sebebidir.
Eğitimli, yetişmiş ve tecrübeli personeliyle kalıcı başarılar elde etmek, hedef oluşturmak, müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşmak, etkili ve kalıcı hizmet sunmak amaç ve gayesi ile çalışmaktadır

BEREKET PLS İMALAT SAN LTD.ŞTİ. Devamlı müşteri memnuniyeti ile çalışmalarına devam eden 15.000'den fazla müşteriye pimapenin ayrıcalığına kavuşmuştur. Aylık 12.000 mtül kapasite ile 35 kişilik personelimiz, 10'u aşkın aracımız, 7 showroom, 2 fabrikası, katlanır cam imalatı ile devamlı tüm renklerin stoklarıyla hızlı ve gününde montajı ve teknolojiyi kalite ile buluşturan cnc makine parkurumuzda sektördeki yerini almıştır. Çalışanlarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

*BEREKET PİMAPEN KENDİ MONTAJLARINI KENDİ MAAŞLI SEÇKİN MONTAJ EKİBİ İLE YAPAR DIŞARIYA GÖTÜRÜ MONTAJ VERMEZ.

*Kaliteyi üretiriz.
*Her üretim adımının bir öncekinin müşterisi olduğunu biliriz.
*Sizi dinleriz.
*Değişen taleplerinize cevap verebilmek için sizi dinleriz.
*Öüşterilerimizle iyi iletişim kurmanın önemini biliriz.
*Müşteri memnuniyetini periyodik olarak ölçeriz.
*Tedarikçilrimizle.müşterilerimizle ve kendi içimizle etkin iletişim kurararak, takım ruhuyla çalışarak her zaman başarıya ulaşılacağına inanırız.
*Her zaman daha iyisinin peşinde olarak; yenilikci, yaratıcı ve sürekli gelişimden yana oluruz.

BAŞARIMIZIN TEMELİ, İNSANA YATIRIM, EKİP ÇALIŞMASI DÜRÜSTLÜK VE GÜVENİLİRLİKTİR

ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE
FİYATLANDIRMA

 

İNANILMAZ FİYAT
VE FIRSATLAR

 

0212 697 8 444

BİZİ ARAYIN